Hotel

Wellness Hotel Gendorf

Nabízíme ubytování v centru Vrchlabí v Krkonoších. Útulné pokoje, wellness a relaxační služby (sauna, vířivka, spinning, masáže, rašelina), kongresový sál, salonek, hotelová restaurace, denní a noční bar, garáže, parkoviště, recepční služba 24 hodin.
K parkování můžete využít podzemní hotelové garáže nebo hotelové parkoviště, popř. i přilehlé městské parkoviště ve Vrchlabí. 1 pokoj a prostory v přízemí hotelu jsou bezbariérové. Parkování pro autobus zajistíme zdarma.
Pro Vaši rodinu, firmu nebo jinou uzavřenou společnost zrealizujeme slavnostní menu, večírek, oslavu, banket.

Díky svému komplexnímu vybavení včetně salonků a kongresového sálu je Wellness hotel Gendorf ve Vrchlabí ideálním místem pro uspořádání Vaší firemní akce, prezentace, školení, konference, semináře, business obědů, firemních prezentací, jednání, tiskových konferencí, módních přehlídek, rautů, večírků, školení, kursů, slavnostních večeří atd.

Služby našeho wellness centra – masáže (různé druhy – klasická, lávovými kameny, aromamasáž, lymfatická masáž a nově např. medová a čokoládová masáž aj.) stejně jako whirlpool, infrasauna, kosmetické ošetření, solarium, bylinná parní lázeň, rašelinové zábaly, ale i spinnig, aerobic, fitbox, power jóga atd.
Web:
http://www.gendorf.cz/
Adresa:
Krkonošská 153
543 01 Vrchlabí
Královéhradecký kraj
Telefon:
+420 499 429 629
Mobil:
+420 723 876 900
E-mail:

Pobočky:

Restaurant, café, bar Mincovna − Vrchlabí, Evropské náměstí 153

Fakturační údaje:

ERIKA s.r.o. Špindlerův Mlýn

543 51 Špindlerův Mlýn 223

IČO: 64259471
DIČ: CZ64259471
Plátce DPH: Ano

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: